Udstilling / Amager

Amager

 
 
Kig forbi Hotellet på Engvej 171, København S
 
Mine malerier er placeret i receptionen, lobbyen, mødelokaler og trappeopgang, og kælder etage ved motionsrum.

De kan købes ved at kontakte mig på 2216 2223 betale på forhånd på mobile pay eller bankoverførelse og så afhente hos Park Inn, Engvej 171, Kbh.

Står du hos Park Inn og forelsker dig i et maleri? så ring til mig 22162223 du kan også overføre via din bank.
 
Kontakt mig hvis du på forhånd ønsker at vide hvilke malerier du kan finde på udstillingen. 
Malerier skæve huse
 
 

Hearst Carstle - it is beautiful day

 
 Vi ankom til Hearst Carstle om morgenen - og der er storhed, ro og fordybelse over det sted (Særligt når man ankommer INDEN alle de andre turister på første fremvisning - kan anbefales)
 
Jeg kom sådan til at tænke på "Its a beautiful day" af U2.... en sang min mand og jeg hørte på første USA tur igen og igen... og jeg bliver ikke træt af den - der er mange gode minder forbundet med den.
 
Ønsker dig en beautiful day.
 
Reserveret
Bredde 50 cm
Højde 100 cm
Dybde 2 cm
5.000,00 DKK
Hearst Carstle - it is beautiful day
Christina Christiansen | CVR: 41914165 | Slangerup  | cc@Christinachristiansen.dk